Przedsiębiorco! Poszukujesz pracowników? Chciałbyś aby Twój personel był wykwalifikowany i posiadał predyspozycje oraz doświadczenie w Twojej branży? Nie masz wystarczająco dużo czasu na zamieszczanie ogłoszeń w gazetach i odbieranie telefonów, a nadmiar obowiązków nie pozwala Ci na organizowanie spotkań rekrutacyjnych?
 

My zrobimy to wszystko za Ciebie!

 
Znajdziemy dla Ciebie pracowników rzetelnych, solidnych i odpowiedzialnych. Profesjonalny proces rekrutacyjny oraz staranna weryfikacja na podstawie analizy dokumentów aplikacyjnych pozwoli nam znaleźć dla Ciebie ludzi kompetentnych, ambitnych i takich, którzy nie boją się nowych wyzwań.
 
Nawiązując współpracę z nami zwalniasz siebie z obowiązków kadrowo-płacowych. Pokażemy Ci, jakie korzyści możesz uzyskać podejmując z nami współpracę. Zrobimy to sprawnie i terminowo - bez żadnych ukrytych opłat.
 
Jeśli poszukujesz pracownika skontaktuj się z nami. Nasi doradcy umówią się na spotkanie w celu przedstawienia szczegółowej oferty.
 

Posiadamy certyfikat potwierdzający wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego.